Rosa 'Mystérieuse' Dorieux, 2007 (Rose)

Synonym: Rosa 'DORblue',
Other Names, Group: Multiflora Roses,
German: Rose
Czech: růže
Genus: Rosa, rose
Mature Height: 1.20 m
Deciduous: deciduous plant
Bloom in: JuneJulyAugust
Flower Colour: purple
Soil Preferred:: humic, penetrability, nutritive,
Light Required:: full sun
Other Attributes: rosa, alternate leaves, odd pinnate, fruit - samara, bed plant, attractive flowers,

Rosa 'Mystérieuse'

Rose

plant

Rosa 'Mystérieuse'  Rose plant

Rosa 'Mystérieuse'

Rose

plant

Rosa  'Mystérieuse'  Rose plant

Plants of Genus Rosa:

Photo Gallery DF: Rosa Mystérieuse, Rose, Rosa, rose

cz
Růže čajová Dr Waldheim (Rosa)
Růže čajová Dr Waldheim (Rosa)
cz
Růže (Rosa sp)
Růže (Rosa sp)
cz
Růže polní (Rosa agrestis)
Růže polní (Rosa agrestis)
cz
Růže svraskalá - podzimní list (Rosa rugosa)
Růže svraskalá - podzimní list (Rosa rugosa)
cz
Růže 'Mary Rose' (Rosa)
Růže 'Mary Rose' (Rosa)
cz
Růže svraskalá - květ (Rosa rugosa)
Růže svraskalá - květ (Rosa rugosa)
cz
Růže Olga Havlová (Rosa)
Růže Olga Havlová (Rosa)
cz
Růže 'Sissi' - velkokvěté růže, čajohybridy (Rosa)
Růže 'Sissi' - velkokvěté růže, čajohybridy (Rosa)

Forum: Rosa Mystérieuse, Rose, Rosa, rose